Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp

Adres

Deniz Mah. Plaj Cad. No:20 D Mezitli, Mersin

E-mail

info@ritahome.com.tr

Telefon

0 (533) 259 83 32

Bir emlakçıda aramanız gereken ilk özellik güvenilirliktir. Siz değerli müşterilerimiz, ayrıca satış ve pazarlama konusunda uzman olduğuna inandığınız bir emlak ofisiyle çalışmalısınız.

Değerli müşterilerimize kalıcı hizmetler vermek amacıyla faliyet gösterdiğimiz gayrimenkul danışmanlık sektöründe öncü özgün ve kaliteyi ilke edinmeyi hedefleriz.

Yurtiçi gayrimenkul sektörüne yön veren öncü kuruluşlardan birisi olarak, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek, Toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, huzurlu ve güvenli yaşanabilecek mekanların olduğu, çağdaş şehircilik anlayışına sahip, planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı yerleşim merkezleri üretmek, Personelin ve hissedarların, maddi ve manevi memnuniyetini önemsemek.

Yönetim anlayışını ve kalite standardlarını sürekli geliştirerek, Yurtiçi gayrimenkul sektöründeki konumunu devam ettirmek ve daha ileriye taşımak, Planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışını, Uluslararası kriterlerde daha yukarıya taşıyarak, Dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasına girmek

Rita Home Real Estate kuruluşundan beri artan ivmesi, insan odaklı kurum felsefesi ve geldiği noktadaki konumu itibariyle yarınlara güçlü adımlarla yürüyor. Bu ülkenin gururla anılacak, küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor.

İşimiz, gayrimenkul sektöründe yüksek standartta hizmet ve profesyonelliği sağlamak ve mülk alıcılarını ve satıcılarını korumaya yardımcı olmaktır. 2023 yılında Mersin’de kurulan Rita Home Real Estate, Türkiye’nin en iyi lüks gayrimenkul markalarından biridir.

Gayrimenkul geliştirmede liderliği ve mükemmelliği ile tanınan yaklaşımımız, planlı ar-ge hizmetimizle oluşturduğumuz projelerin, doğru finansal modelleme aracılığıyla yaşam tarzı deneyimleri oluşturmaya odaklanmıştır.

Rita Home Real Estate olarak misyonumuz, müşterinin ihtiyaçlarını ilk sıraya koyma kavramını benimseyen, profesyonellerden oluşan güçlendirilmiş bir ekip aracılığıyla kaliteli gayrimenkul yatırım fırsatları geliştirerek değerlendiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geleceklerini ve mutlu olacakları evlerini bütçelerine göre bulmalarına profesyonelce yardımcı olmaktayız.

Yabancılara konut satışı yapmak, kapsamlı listeleme özelliklerine sahip olmayı gerektiriyor.

Rita Home Real Estate olarak Yurt içinde bulunan partnerlerimizle ve bağlantılarımızla yatırımlarınıza yön verebilir, yönetimlerini üstlenebiliriz karlı ve güven içinde yatırımlar yapmanızı sağlayabiliriz.

Gayrimenkul yatırımları, konut, villa, ticari gayrimenkul, turizm tesisleri, arsa ve arazi konusunda profesyonel kadromuzla, yatırımcılarımıza en iyi koşullarda en uygun fiyatlı en doğru yatırım fırsatlarını sunuyoruz

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları